2439/1521
Domenico Tintoretto, stil (f. 1560, d. 1635)
Portræt af en venetiansk adelsmand. Usigneret. Olie på lærred. 146×131.
Dette emne handles i fuldmoms
Lærredet er dubleret. Reparationer og retoucheringer. Restaureret. Minimale ridser.
Vurdering
17 bud
1013550 | ||
274223 | ||
872454 | ||
1155516 | ||
905048 | ||
1155516 | ||
808896 (Autobud) | ||
905052 | ||
808896 (Autobud) | ||
905052 | ||
808896 (Autobud) | ||
905052 | ||
808896 (Autobud) | ||
905052 | ||
808896 (Autobud) | ||
905052 | ||
808896 |