186/​3

Asger Harbou Gjerdevik (b. København 1986)

Asger Harbou Gjerdevik, (1986), Originalt Farvelitografi Animal Locomotion 5. Originalt farvelitografi. Signeret og nummereret 25/45. Uden ramme Mål: 99×69 cm.

Galleripris: 4500 kr.

Værket er doneret af kunstneren selv

Om Ungdommens Røde Kors: Ungdommens Røde Kors er Danmarks største humanitære ungdomsorganisation. Vi er en frivillig, social organisation, som laver indsatser for og med børn og unge i hele Danmark og ude i verden. I Ungdommens Røde Kors er vi flere tusind børn og unge, der brænder for at gøre noget ved de sociale udfordringer, der findes for børn og unge i samfundet. Vi insisterer på, at alle kan gøre en forskel, og at alle kan være noget særligt for nogen. Læs mere om Ungdommens Røde Kors her https://urk.dk/om-os.

This item is subject to full VAT
Preview
In Lyngby
Auction
Category
Selling
Estimate

4,500 DKK

Next bid

Your max bid

How do max bids work?

11 bids

When Bidder Bid
1021091 1,150 DKK
1068637 1,100 DKK
1021091 1,050 DKK
1068637 (Auto bid) 1,000 DKK
1017618 950 DKK
1068637 (Auto bid) 900 DKK
1017618 850 DKK
1068637 (Auto bid) 800 DKK
1034532 750 DKK
1068637 480 DKK
975450 460 DKK
Delivery

Delivery in the United States from 3,390 DKK provided the final price does not exceed 50,000 DKK

Log in to see the cost for shipping this lot to your address.