2103/875
Dansk design
To Art Deco bordlamper af forkromet metal med justérbare skærme af gullig og grønlig glas. H. 22. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||