1414/9055
Tre franske pileformede gardinstænger af messing, med trådophæng og messingringe. Empireform. 20. årh.s begyndelse. L. 201. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ringe med buler, samt løste pilehoveder.
Interior, 3. april 2014
Vurdering
Hammerslag