1414/​9055

Tre franske pileformede gardinstænger af messing, med trådophæng og messingringe. Empireform. 20. årh.s begyndelse. L. 201. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ringe med buler, samt løste pilehoveder.

Interior, 3. april 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK