2132/​673

Svend Saabye (f. Nyborg 1913, d. 2004)

Svend Saabye: To kompositioner. Begge sign. Svend Saabye, 128/300 og 256/300. Litografier i farver. Lysmål 68×45. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag

290 DKK

(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK