2132/673
Svend Saabye (f. Nyborg 1913, d. 2004)
Svend Saabye: To kompositioner. Begge sign. Svend Saabye, 128/300 og 256/300. Litografier i farver. Lysmål 68×45. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag