2313/248
Dansk skibsbarometer af messing med termometer og kardansk ophæng. 20. årh.s begyndelse. H. 105.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag