2024/633
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
God standTo kompositioner. Begge sign. MA, hhv VII/XXX og XX/XX. Litografier i farver. Bladstørrelser 65×48 og 59×56. Uindrammede. (2)
God stand.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud