2040/631
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
Tre kompositioner. Sign. Albert Bertelsen 80. E.A. Litografier i farver. Bladstørrelse 46×62 og 57×76. (Uindrammet) (3)
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud