1747/1577
Seks årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Georg Jensen. (6)
Årgangene: 1973–1978
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 23. november 2017
Vurdering
Hammerslag