2104/1315
Taske af sort læder med gyldne beslag, skulderstrop, et rum med en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 18 x B. 26 x D. 6 cm.
Mærkat sidder stadig i.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Læderet udvendigt fremstår med ridser. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 27. januar 2021
Vurdering
Hammerslag