2048/58
Ubekendt maler, 19.-20. årh.
“S. S. Torsdal”. Usigneret. Gouache på papir. Lysmål 44×61,5.
Undersøgt i ramme. Fugtpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag