2048/​58

Ubekendt maler, 19.-20. årh.

“S. S. Torsdal”. Usigneret. Gouache på papir. Lysmål 44×61,5.

Undersøgt i ramme. Fugtpletter.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag