2049/228
Orientalsk tæppe i Persisk Ziegler design. 21. årh.(aldrig anvendt). 349×267.(10103)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag