2005/972
Jean-Louis Domecq
“Loft”. Fransk, justérbar standerlampe af patineret metal. Mærket hos Jieldé, Lyon.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærke og overfladerust. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud