2035/9048
Samling kobbertøj, bestående af kedel med tud og hank af messing, et par barokform stager H. 22 cm, et par ildbukke H. 18 cm samt en øse L. 44 cm. 20. årh. (6)
Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.
Brugsrelaterede spor.
Avening Court, del 1, 24. august 2020
Vurdering
Hammerslag