2023/​535 Vibeke Tøjner: Grøn komposition, 1995. sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 115×115.

Description

Grøn komposition, 1995. sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 115×115.

This lot is subject to Artist's Royalty.

Preview

In Havnen

Auction

Category

Artist

Vibeke Tøjner (b. Aalborg 1961)

Selling

Estimate

6,000–8,000 kr.

Next bid

Your max bid

How do max bids work?

12 bids

When Bidder Bid
290016 (Auto bid) 5,000 kr.
891881 5,000 kr.
290016 (Auto bid) 4,800 kr.
891881 4,600 kr.
290016 4,400 kr.
891881 4,200 kr.
895569 (Auto bid) 4,000 kr.
891881 3,800 kr.
895569 3,600 kr.
857499 3,400 kr.
924568 3,200 kr.
895569 3,000 kr.