Jean Miotte (f. Paris 1926, d. Pignans 2016)
To kompositioner. Begge sign. Miotte, 5/25 og 120/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 75×56. (2)
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.