2439/167
Mathilde Camere (f. 1846, d. 1906)
Blomsteropstilling. Sign. M. Caméré. Olie på lærred. 38×61.
Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1142276 (Autobud) | ||
30525 | ||
1142276 (Autobud) | ||
30525 | ||
1142276 (Autobud) | ||
30525 | ||
1142276 | ||
30525 (Autobud) | ||
1142276 | ||
30525 | ||
1142276 |