2439/​167

Mathilde Camere (f. 1846, d. 1906)

Blomsteropstilling. Sign. M. Caméré. Olie på lærred. 38×61.

Mindre krakeleringer.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

650 DKK

11 bud

1142276 (Autobud) 650 DKK
30525 600 DKK
1142276 (Autobud) 550 DKK
30525 500 DKK
1142276 (Autobud) 460 DKK
30525 440 DKK
1142276 420 DKK
30525 (Autobud) 400 DKK
1142276 400 DKK
30525 380 DKK
1142276 360 DKK