2116/633
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Skyer”. Sign. Poul Anker Bech, 50/250. Litografi i farver. Lysmål 66 ×50.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud