12104/37
Lille kinesisk æske af træ, låg ilagt udskåret plakette af jade. 19./20. årh. L. 10.
Jade med revne og afslag.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud