2220/60
Oval serveringsbakke af patineret metal, dekoreret med bemaling i form af blomster. 19. årh. L. 68. B. 54.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afskalninger og mindre buler.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. maj 2022
Vurdering
Hammerslag