2008/162
Lampe, balusterformet korpus af Imari porcelæn, montering af forgyldt metal. 19/20. årh. H. ekskl. montering 36 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag