2008/​162

Lampe, balusterformet korpus af Imari porcelæn, montering af forgyldt metal. 19/20. årh. H. ekskl. montering 36 cm.

Aldersrelaterede spor.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag