12138/153
Jonna Gye Sejg (f. Frederiksberg 1924, d. 2002)
Exteriør med personer. Sign. Jo. Sejg. Olie på lærred. Lysmål 84×99. Rammemål 93×108,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag