2104/​95

Et par Franske armstole af egetræ. Louis XVI form, 19. årh.s midte. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK