11946/98
Lena Smirnova (f. Yaroslavl 1955)
“En lille én”. Fra billedserien ”Skønhed kommer i alle størrelser”. Sign. EB 14. Olie på lærred. Lysmål 15×15. Rammemål 18,5×18,5.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag