11948/142
Carl Petersen (f. Vejle 1866, d. Frederiksberg 1930)
Landskab med grusvej. Sign. Carl Petersen. Olie på lærred. 64×47,5.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 28. november 2019
Vurdering
Hammerslag