2448/​94

Hans Eriksen (f. Nyborg 1912, d. 1982)

“Hvide fyr. Skagen”. 1977. Sign. monogram. Olie på plade. 43×54.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

15 bud

952825 550 DKK
1170192 (Autobud) 500 DKK
952825 480 DKK
1170192 (Autobud) 420 DKK
998214 400 DKK
1170192 (Autobud) 380 DKK
998214 360 DKK
1170192 (Autobud) 340 DKK
821573 320 DKK
1170192 300 DKK
898539 290 DKK
1059502 280 DKK
877624 270 DKK
1059502 260 DKK
998214 250 DKK