2023/119
Skrin af palisander og valnød, låg indlagt med intarsia. 20. årh. H. 11. L. 35. B. 24,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag