12032/227
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)
Gadeparti. Sign. M. Vantore. Olie på lærred. 60×75. Indrammet 73×87.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag