2039/680
Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Uden titel. Sign. William Skotte Olsen, antagelig 1980. Akvarel på papir. Bladstørrelse 38×45. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag