2116/​144

Rektangulær og rund krukke af gult opalineglas, montering af forgyldt messing. 20.-21. årh. Rektangulært bæger H. 7. L. 13. B. 8,5. Rundt H. 9. Diam. 9. (2)

Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK