2434/160
Edmund Fischer (f. 1889, d. 1952)
Parti fra blomstermarkedet på Højbro Plads. Sign. E. Fischer. Olie på lærred. 35×48.
Mindre krakeleringer.
Fra
i
Vurdering
808168 |