2441/64
Harald Erhard-Hansen (f. 1875, d. 1950)
Interiør fra Conseilsalen i Frederiksborg Slot. 1931. Sign. under rammen. Olie på lærred monrteret på træ. 46×52.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
1001159 |