2103/399
Stort engelsk spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. George II form, 20. årh. H. 145. B. 82.
Mindre del mangler nederst (se foto). Desuden almindelige alders- og håndteringstegn.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud