2439/1580
Ampel af klart glas med ophæng af messing. 20. årh. H. 68. Diam. 30.
Dette emne handles i fuldmoms
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
896810 |