2138/963
Dansk møbeldesign
Rektangulært sofabord af massiv eg. H. 55. L. 140. B. 75.
Købt af nuværende ejer hos Halling Møbler, Aarhus.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt