12004/167
Eyvind Olesen (f. Svallerup 1907, d. Sorø 1995)
Opstilling. Sign. Eyv. Olesen 63. Olie på lærred. 41×51,5. Rammemål 52×62,5.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag