2431/129
Saucebåd af sølv på fast underfad, indvendig forgyldt. I siderne to hanke. V. Christésen, København 1886. Vægt 594 g. L. 26 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
899542 | ||
818051 | ||
274699 | ||
818571 |