2434/522
Gunnar Westman (f. København 1915, d. 1985)
“Spætten”. Dørhammer af jern. Usign. Udført på Morsø Jernstøberi. H. 22. B. 7,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Nogle rustpletter.
Vurdering
18 bud
1136877 | ||
935659 (Autobud) | ||
1136877 | ||
935659 | ||
993695 | ||
823958 | ||
1145954 (Autobud) | ||
823958 | ||
1145954 (Autobud) | ||
823958 | ||
1145954 (Autobud) | ||
823958 | ||
1145954 (Autobud) | ||
830018 | ||
1145954 | ||
203745 (Autobud) | ||
164145 | ||
203745 |