12108/19
Lysekrone med stel af messing, behængt med talrige prismer. 19. årh. slutning. H. ca. 100. Diam. ca. 68.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag