1502/142
Tre orientalske piedestaler af hardwood, udskåret med blomster og bladværk, plade med marmor. 20. årh. H. 24, 46 og 60. (3)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Ældre malerier og møbler, 5. januar 2015
Vurdering
Hammerslag