2441/​9026

Et par gustaviansk banketter af bemalet træ, hver med svungne sider og udskåret med bladborter og rosetter, runde tilspidsede ben. Stockholm, 18. årh.s slutning. H. 69. B. 67. D. 37. (2)

I Lyngby
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?