2138/127
Britisk maler, 20. årh.s begyndelse
Græssende skotsk højlandskvæg. Sign. E. Lowes 1911. Olie på lærred. 46×61.
Behov for let overfladerensning. Mindre overfladeridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag