2434/107
Fransk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 69. B. 39.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere forgyldning.
Fra
i
Vurdering
12 bud
856082 | ||
1155516 | ||
856082 (Autobud) | ||
1155516 | ||
856082 (Autobud) | ||
1155516 | ||
856082 | ||
808896 (Autobud) | ||
856082 | ||
808896 (Autobud) | ||
856082 | ||
808896 |