2447/​101

Lille svensk konsolskab af bemalet træ med plade af Ölandsten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere tilvirket. H. 77. B. 60. D. 45.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag