2447/101
Lille svensk konsolskab af bemalet træ med plade af Ölandsten. Gustaviansk form, 20. årh. og senere tilvirket. H. 77. B. 60. D. 45.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag