2443/​122

Et par kvadratiske borde af orientalsk træsort, gennembrudt sarg med ornamentik. Kina. 20. årh. H. 80. D. 48. B. 48. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

808896 (Autobud) 1.700 DKK
844495 1.650 DKK
808896 (Autobud) 1.550 DKK
844495 1.500 DKK
808896 (Autobud) 1.100 DKK
844495 1.050 DKK
808896 (Autobud) 900 DKK
844495 850 DKK
808896 (Autobud) 700 DKK
844495 650 DKK
808896 500 DKK