2116/966
Dansk design
To art déco væglamper af messing og patineret metal med skærme af glas. 1930erne. L. 23–26. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||