12108/160
Egon Mathiesen (f. Esbjerg 1907, d. København 1976)
Komposition. Sign. Em 46. Litografi. Lysmål 15×10. Rammemål 28×23.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag