2109/​23

Et par lampeborde af nøddetræ, prydet med liste indlægninger og beslag af bronze. Under bund skilt fra Lysberg, Hansen & Terp. 20. årh.s midte. H. 67. B. 34. D. 29. (2)

Brugsslitage. Pæn stand. En med transport etiket, kan være svær at få af, uden at efterlade et mærke.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

6.000 kr.

Hammerslag

6.500 kr.

15 bud

907852 6.500 kr.
894244 (Autobud) 6.000 kr.
907852 6.000 kr.
894244 (Autobud) 5.500 kr.
853828 5.000 kr.
894244 (Autobud) 4.800 kr.
853828 4.600 kr.
894244 (Autobud) 4.400 kr.
853828 4.200 kr.
894244 4.000 kr.
866419 3.800 kr.
853828 3.600 kr.
814246 3.400 kr.
907852 3.200 kr.
853828 3.000 kr.