2109/23
Et par lampeborde af nøddetræ, prydet med liste indlægninger og beslag af bronze. Under bund skilt fra Lysberg, Hansen & Terp. 20. årh.s midte. H. 67. B. 34. D. 29. (2)
Brugsslitage. Pæn stand. En med transport etiket, kan være svær at få af, uden at efterlade et mærke.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud