12039/​196

P. W. Johannsen (efter Nikolai Astrup) (f. Asel i Hessen 1870, d. København 1957)

Sommernat. Tryksign. Litografi i farver. Lysmål 60×70. Rammemål 69×78.

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

105 DKK

105 DKK
100 DKK